TO JE SÍLA! OTEC sehnal DCEŘI MARIHUANU! Ta po vykouření ZKOLABOVALA!

Nevlastní otec z Příbramska sehnal své dceři a její kamarádce marihuanu, dívka však po vykouřené cigaretě zkolabovala. Informace agentuře Mediafax poskytla v pondělí mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

"Nevlastní otec dívek a jeho kamarád si vyslechli koncem minulého týdne obvinění z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," upřesnila Schindlová s tím, že 41letý muž z Písecka a o devět let mladší muž z Příbramska mohou strávit ve vězení až pět let.


Mladšího z mužů, jako svého nevlastního otce, oslovily mladistvé dívky, zda by jim nemohl sehnat „trávu“. "To on prý nejdříve odmítl, ale nakonec se nechal oblomit, a u známého jí asi hrst sehnal," uvedla policejní mluvčí. Dívky si z donesené marihuany vyrobily každá po jedné cigaretě.


"Po jejím vykouření se sice nejdříve velice smály, ale po chvíli jedna z nich začala hrozně křičet, následně narazila do zdi a upadla na zem," popsala situaci mluvčí. Kamarádka jí přivolala sanitku, která mladou dívku kvůli intoxikaci organismu převezla na dětské oddělení.


Druhý z mužů, který rostlinu vypěstoval, do protokolu uvedl, že má doma pouze dvě rostliny, kdy si ze sušených částí louhuje čaj, který pije kvůli zdravotním problémům. "Marihuanu svému kamarádovi přenechal zdarma," podotkla Schindlová.


Svým jednáním se oba muži dopustili trestného činu a jsou policií vyšetřováni na svobodě.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax/tn.cz