TO JE SMŮLA! Zloděj UKRADL DÍVCE MOBIL a poslal z něj zprávy ZA SEDM TISÍC!

Průzkum: každého<br>čtvrtého záletníka<br>usvědčil mobil
Zdroj: oficiální zdroj
Pohled na účet za telefon způsobil dívce šok. Nejenže přišla o mobil, ale také o sedm tisíc, které jí zloděj protelefonoval. Ilustrační foto

Dvojnásobnou škodu utrpěla mladá žena z Příbora na Novojičínsku. Nejenže jí neznámý zloděj ukradl mobilní telefon, ale ještě z něj stačil odeslat textové zprávy za více než sedm tisíc korun!

Neznámý chmaták ukradl mladé ženě mobilní telefon Samsung s paušální SIM kartou v polovině letošního července při její návštěvě restaurace v Příboře. V nestřeženém okamžiku vytáhl telefon z ženiny uzavřené kabelky a zmizel.


Žena však zapomněla zablokovat SIM kartu svého telefonu, čehož pachatel bez meškání využil. “Následně zaslal prostřednictvím prémiové SMS služby jedné firmy asi 70 textových zpráv, které byly v hodnotě 79 a 99 korun za jednu textovou zprávu,“ přiblížil zlodějovo jednání mluvčí novojičínské policie Zbyněk Tomšík.


O tom, že zloděj jejímu paušálu důkladně pustil žilou, však neměla mladá žena ani tušení. Přišla na to teprve při měsíčním vyúčtování. A nemohla uvěřit vlastním očím! “Zjistila, že zloděj z ukradeného mobilu stačil prosmskovat více než sedm tisíc korun,“ prozradil mluvčí policie Zbyněk Tomšík. Policisté nyní po vykutáleném zloději intenzivně pátrají. V případě jeho dopadení mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax/tn.cz