RODINNÁ TRAGÉDIE: Věra zemřela při rallye Teplice! V autě jela i její dcera

Filipová zemřela na ralley
Zdroj: facebook.com
Tragická smrt

Věra Filipová (44) byla zkušenou závodnicí. Mokrá vozovka se jí však stala osudnou. V autě s ní v tu chvíli seděla dcera, závodu se zúčastnil i manžel.

Filipovi žili závody aut. Celá rodina jezdila rallye. Věra Filipová poprvé závodila v roce 2005. Kromě motorismu mezi její zájmy patřila vnoučátka a zahrada.

I sobotní ralley se zúčastnila celá rodina. Z rodinné stáje Filip Racing Team nechyběl nikdo - Karolína Filipová seděla s matkou v autě, otec se okruhu také zúčastnil.

Filipová se svou dcerou tvořila jediný ženský závodní pár na Rallye Teplice. Na trati vyrazily v modrém Mitsubishi Evo VIII se startovním číslem 12, její manžel Vladimír Filip jel s červeným Mitsubishi Evo IX s číslem 13.

Závod komplikoval déšť a pořadatelé přemýšleli, že by soutěž ukončili, protože se mnoho řidičů odhlašovalo, informoval Deník.cz.

Nakonec závod ukončila až tragická nehoda, smrt Věry Filipové. Žena zranění na místě podlehla a její dcera byla převezena do nemocnice. K havárii došlo v půl šesté, závod měl původně skončit už kolem páté.