Našli ho mrtvého

Tragický konec nočního koupání! Syn se díval, jak se mu utopil táta!

Potápěč
Zdroj: Mediafax
Téma:

V pondělí ve dvě hodiny ráno se v rybníce nedaleko Červeného Kostelce na Náchodsku začal topit muž, který se chtěl ve vodě vykoupat se svým synem a svou neteří. Tělo muže nalezli potápěči po několika hodinách.

"Do vodní nádrže místního autokempu si šli v noční hodiny zaplavat tři lidé, otec ve věku 44 let se synem a neteří, oběma ve věku okolo 17 let. Jenže po odplavání od břehu najednou začal ve vodě starší muž ztrácet dech a po chvíli zmizel pod hladinou. Pak už se nevynořil a v temné vodě jej nebylo možné nalézt," uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová.

 

 

Do pátrání po muži se zapojili hasiči i policisté. Na rybníce se pohybovalo několik záchranářských člunů, policisté ale pátrali po muži i u břehů. Najít se ho podařilo až potápěčům.

 

 

"Krátce před čtvrtou hodinou odpoledne policejní potápěčský tým nalezl tělo utonulého muže ve vodách rybníku Brodský. Poté tělo dopravili ke břehu. Na místo byla přivolána policejní výjezdová skupina a koroner. Další okolnosti nešťastného případu jsou předmětem šetření," dodala mluvčí.

Související témata:
TN.cz