Spáchal sebevraždu?

Tragický konec pátrání! Muž odjel na kole, teď ho našli mrtvého!

Cyklista střet nepřežil
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto
Téma:

Tragicky skončilo pátrání po muži, který v pátek ráno odjel z Černilova u Hradce Králové na kole a už se nevrátil. Policisté ho nalezli mrtvého. Nejspíš spáchal sebevraždu.

Rodina se dozvěděla smutnou zprávu. "V pátek ve večerních hodinách jsme obdrželi oznámení o pohřešování muže z Černilova u Hradce Králové. Oznámení učinila jeho rodina, která jej postrádala od 8 hodin ráno. Jednalo se o 50 letého muže z Černilova, který ráno odjel z místa bydliště na kole neznámo kam. Možnost kde by se mohl pohybovat, byla právě okolí Černilova a odtud směrem na Hradec Králové či Smiřice. Nemohli jsme ale vyloučit ani ostatní lokality," uvedl policejní mluvčí Jan Čížkovský.

 

 

Z domu muž odjel na trekkingovém jízdním kole bílé barvy s černými vzory. Policisté ihned zorganizovali rozsáhlou pátrací akci, do které se kromě nich zapojili také profesionální a dobrovolní hasiči. V sobotu pak policisté do pátrání zapojili také policejní vrtulník.

 

V pondělí ráno však došlo k tomu, čeho se všichni obávali. "Muž byl nalezen bez známek života. S největší pravděpodobností došlo k sebevražednému jednání," sdělil v pondělí Čížkovský.

 

Související témata:
TN.cz