Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.3. 2013 08:31
Vzal si život

Strážníka a trenéra malých fotbalistů Jaroslava obvinili z pedofilie. ZASTŘELIL SE!

Facebook RIP Jaroslav Bobčík
Zdroj: Archiv města Milovice a facebook.com
Na facebooku vznikla stránka k uctění památky Jaroslava Bobčíka. Ten si vzal život kvůli smyšlenému nařčení z pedofilie

Milovice na Nymbursku se vzpamatovávají z obrovské tragédie. O víkendu se tam totiž zastřelil městský strážník a trenér malých fotbalistů Jaroslav Bobčík. Vše kvůli smyšlenému nařčení z pedofilie.

Dvaatřicetiletý strážník Jaroslav Bobčík odešel v průběhu služby pryč, když se dlouho nevracel, jeho kolegové se po něm začali shánět. Později ho policisté našli v lese hodinu před půlnocí zastřeleného, píše Nymburský deník s tím, že se podle policie jednalo o sebevraždu a zastřelil se svojí služební pistolí.
 

Podle lidí z Milovic za vše může nedávná kauza. Jen před několika dny byl totiž odvolán z funkce trenéra malých fotbalistů. Byl totiž nařčen z pedofilie. Podle rodičů dětí, které trénoval je to ale celé nesmysl. "Byl to férový a slušný chlap. Je to absolutní nesmysl," řekla matka šestiletého Tomáše.
 

Místní si myslí, že je to vše komplot. Bobčík totiž chtěl zprůhlednit financování místního fotbalového klubu AFK Milovice a to nebylo po chuti vedení. "Po Milovicích se povídá, že pár lidí to upeklo v hospodě. Pokud Bobčíka nedostanou na peníze, tak z něj udělají pedofila," prozradili místní Blesku. Navíc mu prý někdo v poslední době vyhrožoval.
 


Bobčík ale nebyl jediný, kdo vedení klubu AFK Milovice kritizoval. Kromě něho totiž v minulém týdnu vedení odvolalo i trenéra Petra Nedvěda. Ten už podal na klub trestní oznámení pro pomluvu, protože podle Blesku o něm prohlásilo, že v předchozím působišti měl problémy s penězi a měl obtěžovat své svěřence.

tn.cz / hmr
Reklama