Pozor na něj!

Tyran, který mučil v Krupce Patrika (12), utekl z pasťáku

Před dvěma lety zbil, mučil a dokonce znásilnil dvanáctiletého Patrika z Krupky. Patrikovi zachránilo život jen to, že Nikolas Bady byl z mučení po několika hodinách unavený a bolela ho ruka. Teď agresor zmizel z pasťáku.

Policie pátrá po sedmnáctiletém Nikolasu Bady. Ten jako nezletilý skončil po brutálním útoku na malého Patrika ve výchovném ústavu v Děčíně ve čtvrti Boletice. Před měsícem se mu ale podařilo zmizet. Na případ upozornil iDnes.cz. 
 

Za normálních okolností by Bady po děsivém útoku v Krupce skončil v kriminále, ale bylo mu tehdy pouze 14 let a mohl putovat pouze do pasťáku. Podle ředitele ústavu je problém v tom, že Bady má vycházky a navštěvuje učební obor Stavební výroba. Není tedy pro něj žádným problémem zmizet, což se stalo už několikrát.
 

"Celkem utekl už pětkrát. Ani nevíme, kde byl. Policisté vždycky zavolají, že ho mají, a přivedou ho zpět. On se tu ohřeje dva, tři dny a uteče znovu. Naposledy to bylo 12. září a od té doby o něm nevíme," řekl pro iDnes.cz ředitel ústavu Bártík.
 

V roce 2010 Bady a jeho kamarád Tomáš Bubnár šikanovali v Krupce dvanáctiletého Patrika. Nejprve ho donutili k orálnímu sexu, když odporoval, začali ho mlátit pěstmi a páskem, kopali ho do hlavy a do žeber. Nakonec oba útočníky už bolely ruce, tak přestali. Malý Patrik se dokázal s vnitřním zraněním doplazit pro pomoc a zachránil si na poslední chvíli život.
 

HLEDANÝ NIKOLAS BADY
Datum narození 10. 9. 1995
Pátrání vyhlášeno 12. 9. 2012
Bydliště - okres TEPLICE
Ozbrojen NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 165 cm
Zdánlivé stáří 16 let
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědočerné
BARVA OČÍ hnědá


 

st tn.cz / Mediafax