Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2009 06:55

U benzínky přecházel dálnici D1, zabilo ho auto

Zdroj: TV Nova

Na dálnici D1 ve čtvrtek večer zemřel muž. Přejelo ho řítící se auto. Tělo nešťastníka rozjezdili ještě další řidiči.

Tragická dopravní nehoda, při níž přišel o život chodec, se stala ve čtvrtek po desáté hodině večer na desátém kilometru dálnici D1 poblíž Průhonic ve směru na Prahu.


Chodec přebíhal dálnici, ale v pravém jízdním pruhu ho smetlo projíždějící auto. Tragédie se stala u čerpací stanice Shell, kde si byl podle jednoho svědka nešťastník koupit pivo.

Nehoda na D1
Zdroj: Mediafax Chodec umřel na dálnici


"Seděl jsem v autě a koukal na televizi, když v tom jsem uslyšel žuchnutí, jako když kamion na něco najede a pak jsem viděl, jak z benzínky vyběhli lidé, kteří říkali, že někoho přejelo auto. Tak jsem běžel k dálnici, abych zastavil přijíždějící auta. za chvíli se mi podařilo před místem bouračky zastavit kamion,“řekl svědek nehody, který na pumpě odpočíval.

 

Nehoda na D1
Zdroj: Mediafax Muže srazilo na dálnici auto

 

Podle něj však mužovo tělo přejelo ještě několik projíždějících aut, a to policistům podstatně ztížilo identifikaci. "Podle ohledávající lékařky to byl muž, " komentoval situaci na místě jeden z dopravních policistů.

 

Části těla byly kvůli několika násobnému přejetí rozesety v délce několika desítek metrů.  Kvůli vyšetřování nehody policisté museli uzavřít prostřední a pravý jízdní pruh.

 

"Přesnou příčinu nehody zatím neznáme a je předmětem dalšího šetření, je možné, že muž se snažil dálnici v tomto místě přejít, " uzavřel dopravní policista.

sn tn.cz / Mediafax
Reklama