děsivý útok

U Litomyšle muž pobodal těhotnou přítelkyni. Lékaři bojují o dva životy

Vražda německé rodiny
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Nepochopitelné drama se dnes odpoledne odehrálo v Dolní Sloupnici nedaleko Litomyšle. Muž tam pobodal svou těhotnou manželku. Ta teď bojuje o život svůj i dítěte.

Drsný útok se odehrál dnes odpoledne. Třiatřicetiletý muž po hádce několikrát bodl svou osmadvacetiletou manželku. Ta je přitom už v sedmém měsíci těhotenství.
 

První telefonát o tomto útoku a zranění mladé ženy přijala kolem půl druhé odpoledne záchranka. "Pomoc přivolala sousedka," potvrdila krajská policejní mluvčí Lenka Vilímková.
 

Na místo vyrazil vrtulník letecké záchranné služby. Ten pak zraněnou ženu, která však byla při vědomí, odvezl do nemocnice v Hradci Králové.
 

Krátce po záchranářích na místo vyrazili i policisté. Celou událost prověřuje krajská kriminálka a dosud neuvolnila další informace. Zprvu tak ani nebylo jasné, zda se útočníka podařilo policistům dopadnout. "K tomu se nemohu vyjádřit," uvedla mluvčí policie Vilímková.
 

Podle informací TV Nova ale policie útočníka skutečně dopadla. A to přímo na místě - v domě. Teď ve Sloupnici výjezdová policejní skupina zajišťuje všechny stopy a vyslýchá svědky. Útok se podle našeho zjištění navíc odehrál před pětiletým synem ženy.

 


 

tn.cz / gar