Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

děsivý příběh

Nahé dívce usekl přítel obličej mačetou, pak se pobodal šroubovákem

Mrtvou dívku, od pasu dolů nahou a s rozsekaným obličejem, našel po cestě z práce traktorista. Policie pak začala rozplétat doslova hororový příběh u obce Žlutice.

O nálezu informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Kateřina Böhmová. "Ve čtvrtek jsme před devátou hodinou večerní obdrželi informaci o nálezu ženy bez známek života poblíž obce Žlutice," řekla mluvčí, která ale další detaily nepřesnila.
 

Reportéři TN.cz nicméně přímo na místě zjistili, že to, co se u Žlutic odehrálo, je mnohem děsivější, než říká strohá policejní zpráva. A obyvatelé vesnice jsou poprávu vyděšení.
 


 

Mladý pár, který se stal zřejmě nechtěně aktéry děsivého příběhu, se prý na farmu ve Štoutově nedaleko Žlutic přistěhoval zhruba před rokem. "Žili asi tím alternativním způsobem života. Měli hodně zvířat, psů, ovcí a snad i koní. Bydleli v hrozném nepořádku, ale jinak s nimi nebyly problémy," řekla TN.cz jedna ze sousedek. Podle sousedů ale také muž i žena holdovali alkoholu.
 

 

Dnes ráno pak traktorista našel u cesty dívku z farmy, která byla podle jeho slov od pasu dolů nahá a měla obličej tak rozbitý, že nebyla k poznání. Údajně měl obličej rozsekaný mačetou. Traktorista pak okamžitě zavolal policii, která se pustila do vyšetřování.
 


 

Během poměrně krátké doby policisté chytili druha dívky, který se podle slov místních schovával v jedné z kůlen. Když ho muži zákona chtěli dostat ven, vzal do ruky šroubovák a snažil se bodnout do srdce. Šroubovák si pak zapíchl i do stehna.
 

Policie následně zadržení domnělého pachatele potvrdila. "Podezříváme ho ze zvlášť závažného zločinu," uvedla policejní mluvčí.
 

Reportéři TN.cz se také vydali obhlédnout farmu na které mladý pár žil. V neuvěřitelném nepořádku se na zemi válely kusy mrtvého zvířete, možná telete. Na kostech byly ještě zbytky masa, na kterých hodovaly slepice. Všude byl obrovský zápach a z klecí se neslo štěkání i kňučení psů.

 

hel tn.cz / Mediafax