Úchyl obtěžoval 2 nezletilé dívky! POZNÁTE HO?

S obnaženým přirozením obtěžoval ve čtvrtek na Černém Mostě v Praze 9 neznámý muž dvě nezletilé dívky. Druhé oběti hrozil i nožem, řekl v pátek agentuře Mediafax policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Poprvé muž zaútočil na nezletilou dívku po poledni poblíž ulice Arnošta Valenty. "Dívku obtěžoval ve chvíli, kdy venčila psa na cyklostezce. Uchopil ji za ruku, při čemž měl obnažené přirození. Dívka se naštěstí muži vysmekla a utekla," dodal mluvčí.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


MOŽNÁ PODOBA AGRESORADruhý incident se odehrál nedlouho před tři čtvrtě na čtyři odpoledne poblíž ulice Generála Janouška. "Tentokrát pachatel obtěžoval nezletilou dívku s nožem v ruce. Poškozenou nejprve uchopil za ústa a zatáhl jí do sklepních prostor jednoho z domů, kde ji začal osahávat. I v tomto případě měl obnažené přirození," pokračoval Hulan s tím, že i této dívce se nakonec podařilo utéct.

Obě dívky vyvázly bez zranění.

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
POZOR! ÚCHYL z Vysočiny OPĚT UDEŘIL! Obtěžuje děti...

Kriminalisté se podle popisu, který jim dívky poskytly, domnívají, že se v obou případech jedná o stejného pachatele. "Pražští policisté na základě těchto případů okamžitě posílili v dané lokalitě uniformované hlídky o několik desítek policistů a incidenty začali neprodleně prošetřovat kriminalisté třetího policejního obvodu," vysvětlil mluvčí.

MOŽNÁ PODOBA AGRESORADívky podle policistů útočníka popsaly jako muže ve věku 30 až 40 let, štíhlé, 180 až 190 centimetrů vysoké postavy, který měl krátké tmavé vlasy. Na sobě měl červené triko či mikinu a šedé, až černošedé kalhoty.

Kriminalisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace přijmou na tísňové lince 158.

Mediafax