Úchyl! Onanoval před dívčinou! Rokycanští policisté po něm jdou

Muž se v Rokycanech ukájel před sedmnáctiletou dívkou, pátrá po něm policie.

Rokycanští policisté pátrají od úterka po neznámém muži, který se ukájel před sedmnáctiletou dívkou mířící do školy. Policie po něm pátrá a žádá o pomoc veřejnost, řekla ve středu agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Tomková.

 

Neznámý dívku oslovil po sedmé hodině ráno, když šla do školy v místech u kapličky v rokycanské ulici J. Tomáška. Dívka šla za mužem, ten však u lávky přes místní potok zpomalil a poté dívku neslušnými výrazy vyzýval k sexuálním praktikám. Ta jeho jednání slovně odbyla a rychle odešla směrem k centru města.

 

"Podle prvotně sestaveného popisu mělo jít o muže ve věku kolem 30 až 40 let plynně hovořícího česky, silnější postavy, 170 až 175 centimetrů vysokého, bílé pleti. Na tváři měl strniště. Dalším znakem by měly být i zanedbané zuby a delší světlé vlnité mastné vlasy. Na očích měl muž dioptrické brýle se slabými kovovými obroučky oválného tvaru. Oblečený byl do béžového svetru s dvěmi černými podélnými pruhy a rozepnuté béžové bundy do pasu, modrých riflí mrkváčů, na hlavě měl tmavou čepici s hodně ohnutým kšiltem. Policistům se podařilo sestavit i podrobný popis batohu, který nesl podezřelý na zádech. Šlo černošedivý batoh se zeleným lemováním kolem zipů a třemi kapsami, který vypadal, že je zcela naplněný," řekla Tomková.

 

Policisté okamžitě po oznámení provedli prověrky na nádražích, ubytovnách i obchodních domech. Doposud však bez pozitivního výsledku. V souvisloti s probíhajícím vyšetřováním události policisté žádají svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, ať se přihlásí na lince 158.

tn.cz / Mediafax