Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

výtržnictví na derby

VIDEO: Takhle řádili chuligáni při derby. Rvačky, světlice a holé zadky. Jde po nich policie

Pražští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po fanoušcích, kteří se dne 13. dubna 2013 při fotbalovém utkání AC Sparta Praha a SK Slavia Praha uvnitř stadionu na Letné porvali nebo nedovoleně používali pyrotechniku.

Policii se nelíbí, že fanoušci během derby pražských "S" použili pyrotechniku a několikrát se porvali. Vyzývají proto všechny, kdo chuligány, poznají, aby je udali.


GALERIE:Chuligáni na derby

1
/
10
Zdroj: Policie ČR
Chuligán

 

"Ke konci prvního poločasu po provokacích ze strany příznivců jednoho z týmů, které byly jak slovní, tak nonverbální (zahrnující i obscénní gesta) přibližně třicet radikálnějších příznivců vniklo do sousedního sektoru a zde napadli provokující příznivce druhého týmu," říká mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

 


 

Na záběrech, které pořídili policisté, je vidět, že fanoušci řádili už před zápasem při pochodu ke stadionu a pak i při samotném zápase.

 


" I přestože policisté během bezpečnostního opatření zajistili 26 osob, do současné chvíle však neznáme totožnost dalších osob zachycených na kamerových záznamech. Z tohoto důvodu prosíme všechny občany o pomoc. V případě, že někdo pozná některého z fanoušků, který drží v ruce světlici, či se na stadionu obnažuje, nebo je zapojen do rvačky, ať okamžitě volá na linku 158," žádá mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zeman chce společnou Česko-Slovenskou hokejovou ligu

Kalousek vzkázal poslancům: Na fotbálek vám nedám ani korunu!

FA Cup: Ztratil nejstarší pohár své kouzlo?

Hráč a trenér dubna? Štajner a Vrba!

vrl TN.cz