Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pirát silnic v autě srazil policistu na motorce

Policista na motorce stíhal u Kardašovy Řečice neznámého řidiče v osobním autě. Muž zákona skončil v příkopu.

Ujíždějící auto srazilo v pondělí u Kardašovy Řečice policistu na motorce. Policejní mluvčí Hana Millerová informovala, že zraněného policistu odvezla záchranka do nemocnice.
 

Policista stíhal na služební motorce na příjezdu od Jindřichova Hradce neznámého řidiče v osobním autě, který se snažil policistovi ujet. Když ho policejní motorka dojela, srazil ji autem do příkopu.
 

"Při nehodě utrpěl policista zranění a je v péči lékařů. Policista byl převezen do nemocnice v Jindřichově Hradci. Po neznámém řidiči policie pátrá, bližší informace vzhledem k probíhajícímu vyšetřování zatím policie nemůže poskytnout," řekla Millerová.

 

"Policista utrpěl středně težké zranění a byl transportován na chirurgické oddělení do nemocnice v Jindřichově Hradci," řekl tn.cz mluvčí jihočeské záchranné služby Marek Slabý.

 

Další případ, kdy policista havaroval na motorce, se stal letos v dubnu.
 

Policista jel směrem z města ke kruhovému objezdu v Jaktaři na Opavsku. V místě dopravního omezení vyjela z vedlejší ulice řidička volkswagenu a narazila do něj. Nehoda se obešla bez zranění. Podrobnosti ZDE.

tn.cz / Mediafax