Ukradl DVĚ PIVA A KRABIČKU CIGARET. Hrozí mu 10 LET VĚZENÍ!

Policisté z Kralup nad Vltavou minulý čtvrtek zadrželi lupiče, který přepadl bar. Sedmatřicetiletý muž z Pardubicka vnikl za barový pult, napadl dva barmany a poté, co utekli, odnesl krabičku cigaret a dvě lahvová piva, informoval v pondělí agenturu Mediafax policejní mluvčí Václav Tichý.

Do provozovny v Kralupech nad Vltavou muž vpadl po sedmnácté hodině. "Odstrčil jednoho barmana, který následně upadl na zem a dalšího obsluhujícího uchopil za oděv, přitlačil jej na chladničku a napřáhl na něj pravou ruku, sevřenou v pěst. Následně muže zvýšeným hlasem vyzval, aby mu dal pití a cigarety, nebo že ho zabije," řekl mluvčí.

 

Napadenému se podařilo lupiči vytrhnout a společně s kolegou utekli na ulici. Nikdo z nich nebyl zraněn.

 

"Muž s lupem v hodnotě kolem 130 korun z baru utekl a ukryl se v nedalekém domě u své přítelkyně. Policisté společně s kriminalisty začali ihned po pachateli pátrat a zanedlouho jej zadrželi a to přímo v jeho úkrytu," pokračoval Tichý.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Lupič se ale nechtěl tak snadno vzdát a nakonec museli policisté použít donucovací prostředky. Zadržený skončil v policejní cele a policisté ho obvinili z trestného činu loupež. Pokud bude odsouzen, hrozí mu až desetiletý pobyt ve vězení.

 

"Téhož dne putoval obviněný na základě příkazu soudu do vazební věznice," ukončil Tichý.

tn.cz / Mediafax