Útočnice napadla botou 2 prostitutky! Ukradla jim kabelky

Policisté z Českokrumlovska prošetřují případ krádeže a loupeže, kde poškozenými jsou dvě prostitutky nabízející služby u Dolního Dvořiště. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla v neděli agentuře Mediafax, že prostitutky okradla o kabelky neznámá žena.

Podle výpovědi jedné z poškozených k ní přijela žena, vystoupila z auta a násilím ji za popruh kabelky odtáhla k vozidlu. Tam jí vyčítala, že může za její osobní problémy, kabelku jí vytrhla, tělem ji natlačila na sedadlo spolujezdce a začala jí bít botou po celém těle.

"Poškozená se nebránila a řekla útočnici, ať si nechá peníze z kabelky. Na to jí nechala podezřelá z auta odejít. Krádeží kabelky a jejího obsahu způsobila pachatelka poškozené škodu v celkové výši nejméně 3190 korun. Vše se obešlo bez zranění," řekla Holická.

ČTĚTE TAKÉ:
Muž vyhodil nahou prostitutku z okna! Letěla 7 metrů!


Druhá poškozená provozovala prostituci také u Dolního Dvořiště. Podezřelá žena měla přijet, přistoupit k poškozené a strhnout jí kabelku z ramene, aniž by cokoliv řekla. Poškozená ji poté bezúspěšně žádala o navrácení kabelky. Odcizením kabelky, peněženky, věcí osobní potřeby a hotovosti způsobila pachatelka poškozené celkovou škodu ve výši 4 550 korun.

"Případy se odehrály v září. Obě poškozené ženy však vše ohlásily až nyní, když měly s pachatelkou další problémy. Co a jak se opravdu odehrálo, nyní prošetřují českokrumlovští kriminalisté," dodala Pavlíčková.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax