POLONAHÁ cizinka pobíhala po střeše stánku

Devatenáctiletá ukrajinsky hovořící cizinka se v noci na středu polonahá promenovala po střeše jednoho z vánočních stánků na náměstí Svobody v Brně. Agresivní a neklidnou dívku sundali ze střechy strážníci a odvezli na záchytku, řekla policejní mluvčí Denisa Kapitančiková.

Hlídka se snažila nejprve mladou ženu ve spodním prádle přesvědčit, aby slezla dolů. "Slečna nereagovala, jen se otočila a přeběhla na druhou stranu střechy," řekla mluvčí.


Jeden ze strážníků pak odvedl ženinu pozornost a druhý mezitím vylezl na střechu a dívku zajistil. Ze střechy pak polonahou ženu strážníci spustili na zem.

 

"Po celou dobu se mladá žena chovala velmi neklidně, pomalu narůstala její agresivita a po spuštění na zem se pokusila o útěk," řekla Kapitančiková. Strážníci proto přivolali k posouzení zdravotního stavu dívky záchranku.


"Lékařka po prvotním ošetření zjistila, že devatenáctiletá žena hovořící ukrajinsky je buď opilá, nebo zfetovaná, proto doporučila její převoz na záchytku k detoxikaci," řekla policejní mluvčí.

 

Podobný případ se odehrál v úterý v Přerově. Tam se před dětmi na autobusovém nádraží obnažoval Ukrajinec.
 
PSALI JSME:

 

 

tn.cz / Mediafax