Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO: V chatě u Aše našli rodiče svou dceru s podřezaným krkem

V chatové kolonii Kamenná osada poblíž Aše objevili dnes k ránu rodiče svou mrtvou dvaadvacetiletou dceru s podřezaným krkem. Zemřela jim doslova v náruči.

Záchranáři zasahovali ve čtvrtek časně ráno v chatové kolonii Kamenná osada poblíž Aše na Chebsku, kde rodiče objevili svoji dvaadvacetiletou dceru s řezným poraněním na krku. I přes okamžitě poskytnutou pomoc už nedokázali dívce pomoci a ta na místě zemřela, potvrdil mluvčí záchranky Lukáš Hutta.

 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ FRANTIŠKA NYKLASE Z MÍSTA ČINU:

 

 

"Tragédie se stala na chatě, kde rodiče spali společně s dívkou. Že je dívka podříznutá, objevili kolem čtvrté hodiny ranní a okamžitě přivolali pomoc," uvedl pro Mediafax mluvčí Hutta. Podle zpráv od reportéra TV Nova Františka Nyklase slyšel otec dívky nad ránem v chatě hluk a křik, když vešel do pokoje, kde jeho dcera spala, bylo už pozdě. Dcera zemřela přímo před zraky rodičů. "Museli jsme ošetřit maminku mrtvé dívky, která se na místě zhroutila," řekl Hutta. Podle jeho slov nedokázali rodiče mrtvé dívky vysvětlit, co se na chatě stalo.

 

 

Případ vyšetřuje policie, žádné informace k události zatím ještě neposkytla.

 

Podle informací reportéra TV Nova Františka Nyklase měla zavražděná dítě. S jeho otcem se prý večer před tragédií pohádala. V chatě, kde se tragédie stala, měla mladá žena nahlášené trvalé bydliště, ale ještě do nedávna zřejmě bydlela se svým druhem v Aši. Jedna z vyšetřovacích verzí proto je, že pachatelem je otec dítěte zavražděné ženy.

tn.cz / Mediafax