Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vraždil v opilosti?

V Jablonném našli mrtvou těhotnou ženu. Její přítel vyskočil z okna

Obrovské neštěstí se stalo nad ránem V Jablonném nad Orlicí. Zemřela tam těhotná žena, jejího partnera našli vážně zraněného pod okny domu.

Policisté v Jablonném nad Orlicí prověřují případ úmrtí mladé ženy a vážného zranění jejího partnera. Dnes ráno našli asi třicetiletého muže pod oknem domu, v bytě pak jeho mrtvou ženu, uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.
 

Strážníci k případu vyjeli po šesté hodině ráno. "Prověřujeme pád muže ze třetího patra domu. Při vyšetřování jsme zjistili, že v bytě, ze kterého vypadl, se nachází jeho mrtvá žena,“ řekla mluvčí.
 

Policie k případu zatím nechce podávat žádné informace. Podle televize Nova jedna z verzí hovoří o tom, že muž měl zabít svoji těhotnou ženu a vyskočit z okna.

 

 

"Dívka měla být ve 3. měsíci těhotenství. Celé tragédii předcházela prý hádka, když se mladý muž ráno vrátil podnapilý,“ prozradil TV Nova dobře informovaný zdroj z místa.
 

"Muže jsme v těžkém stavu s mnohačetnými zraněními transportovali na trauma centrum do Fakultní nemocnice v Hradci Králové,“ řekla mluvčí krajské záchranky Helena Škuligová.
 

vrl tn.cz / Mediafax