V řece Moravě plavala mrtvola s lahví vína! Nikdo neví, kdo utonulý je

Utopený
Zdroj: Mediafax
Utopenec

Ve slepém rameni řeky plavala mrtvola. Našel ji mladý muž při venčení psa. Utonulý měl na zádech batoh s plnou lahví vína.

Mrtvolu muže objevil v pondělí v slepém rameni řeky Moravy nedaleko tenisových kurtů v Uherském Hradišti mladý muž, který zde venčil psa. Jak agentuře Mediafax řekl v úterý policejní mluvčí Aleš Mergental, policie zatím nezná totožnost utonulého.

 

Tělo muže vytáhli na břeh potápěči z Brna. Utopený muž byl oblečen do šedé mikiny s fialovým pruhem na břiše, mikina je s límcem a nápisem Jaguar. Muž měl na sobě také černohnědou bundu na zip, černé manšestrové kalhoty a na nohou nízké černé šněrovací boty. "Jedná se o muže vysokého 178 centimetrů a štíhlé postavy. Má modrošedé oči, hnědé středně dlouhé vlasy a hnědý plnovous o délce asi tří centimetrů. Na zádech měl černý sportovní batoh s téměř plnou lahví vína a účtenkou z předešlého dne," doplnil Mergental.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V řece plavala mrtvola, ale není k nalezení!

 

Při ohledání nenašli ani kriminalisté, ani lékař žádné známky cizího zavinění smrti. Muž se pravděpodobně utopil. Přesnou příčinu smrti ale určí až nařízená pitva. "Muž u sebe neměl žádné doklady a policistům se dosud nepodařilo zjistit jeho totožnost. Policisté proto žádají kohokoliv, kdo by nalezeného muže poznal nebo by měl poznatky k okolnostem jeho úmrtí, ať se s informacemi přihlásí na linku 158," dodal Mergental.

klab tn.cz / Mediafax