VELKÝ ZÁTAH na dealery drog v Praze: šest lidí v poutech

Příslušníci Národní protidrogové centrály dnes na několika místech Prahy zatkli šest lidí, kteří se údajně podíleli na obchodu s drogami. Zátah byl součástí mezinárodní operace.

"Při akci policistům z Národní protidrogové centrály pomáhali také policisté z Prahy a Středočeského kraje. Podrobnosti nebudeme sdělovat, protože mezinárodní akce by mohla být ohrožena," řekla internetové verzi Mladé fronty DNES mluvčí policejního prezidia Veronika Hodačová.

Jeden policejní zásah se odehrál v pražském Zličíně, další pak v Kolbenově ulici ve Vysočanech. Svědek zásahu ve Zličíně původně hovořil o střelbě. To však Hodačová nepotvrdila.

Podle mluvčí jde o velmi rozsáhlou akci Národní protidrogové centrály (NPC) s mezinárodním rozsahem. "Mohu potvrdit, že detektivové spolupracují se zahraničními subjekty a dosud bylo zadrženo šest osob," řekla mluvčí.

Detektivové společně s ozbrojenci ze zásahových jednotek v jednu chvíli zatýkali na několika místech v Praze. "Přesná místa nebudeme komentovat, protože bližší informace by mohly narušit další pokračování rozsáhlé akce," dodala Hodačová.

Podle mluvčí akce rozhodně nekončí a není vyloučeno, že do rukou policistů padnou další osoby podezřelé z drogových deliktů.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax