Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Věřitelé Sazky se chtějí sejít. ANONYM HROZÍ BOMBOU!

sazka
Zdroj: Mediafax

Čtvrteční schůzi věřitelů v Národním domě na pražských Vinohradech, na které se má rozhodnout o budoucnosti krachující Sazky, hrozí anonym bombou. Dopis dostal v úterý poštou insolvenční správce Sazky Josef Cupka, informoval server Aktuálně.cz.

Anonymní dopis někdo napsal na počítači nebo stroji a podepsal se jako ''přítel''.

''Někdo, kdo v dopise tvrdí, že už má dost šmejdů ze Sazky, mě varuje, že ve čtvrtek nemám chodit na schůzi věřitelů,'' sdělil Aktuálně.cz Josef Cupka.

ČTĚTE TAKÉ:
SAZKA o licenci NEPŘIJDE! Zatím…


Ten podle serveru o výhružce informoval státní zastupitelství, které případ dozoruje, i příslušného soudce, který předal záležitost policii.

''Dnes jsme přijali oznámení od soudce o výhružném dopise v souvislosti se čtvrteční schůzí věřitelů společnosti Sazka v Národním domě na Vinohradech. Kriminalisté v současné době analyzují obsah dopisu a vyhodnocují bezpečnostní rizika. Na základě výsledků připravíme adekvátní bezpečnostní opatření,'' doplnila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
Sazka jde ke dnu. Zato Hušák vtipkuje a v bentley pádí na hokej. VIDEO


Loterijní firma Sazka je již téměř dva měsíce kvůli mnoha miliardovým dluhům v úpadku. Na čtvrteční schůzi se její věřitelé mají dohodnout, zda by Sazka měla být reorganizována, nebo definitivně padnout do konkurzu.


 

Mediafax