Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

smrtelná nehoda

Viděli jste nehodu náměstka olomouckého primátora? Policie hledá svědky!

ilustrační foto

Policie pátrá po svědcích, kteří minulý pátek viděli tragickou nehodu náměstka olomouckého primátora Ivo Vlacha. Ten ve městě srazil na přechodu chodkyni, která později zemřela.

Svědectví kolemjdoucích či řidičů by policii mohlo výrazně pomoci při vyšetřování tragické autonehody. Proto se policisté obrací na veřejnost s prosbou, aby ji případní svědci kontaktovali.
 

Nehoda se stala zhruba 17:25 v ulici Ladova v Olomouci - Hejčíně. Na tamním přechodu pro chodce primátorův náměstek Ivo Vlach ve Škodě Superb srazil jedenapadesátiletou chodkyni.
 

Žena byla těžce zraněna a následující den v nemocnici zemřela.  "Policie žádá svědky této dopravní nehody, aby se přihlásili na bezplatnou linku 158 nebo na telefonní číslo 974 766 465,“ uvedl mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:
Náměstek olomouckého primátora srazil na přechodu ženu. Zemřela

 

Náměstek Vlach ženu přehlédl. Později vydal toto prohlášení: "Byl jsem účastníkem této nehody, řídil jsem služební automobil. Je mi velice líto tragických následků této nehody. S ohledem na vyšetřování případu se v tuto chvíli nemohu více vyjadřovat k průběhu nehody.“
 

Vlach nebyl podle policie opilý. Okolnosti nehody se stále vyšetřují a případná svědectví by vyšetřování mohla významně posunout.

tn.cz / mediafax / gar