řádil v amoku

Vietnamec v Brně hrozil vyvražděním celé své rodiny. Musela zasáhnout policie

Domácí násilí
Zdroj: isifa.com
(ilustrační foto)

Mladý Vietnamec v brněnském bytě demoloval nábytek a hrozil vyvražděním své rodiny. Incídent museli vyřešit až policisté.

Devětadvacetiletý Vietnamec vyhrožoval v sobotu v Brně-Tuřanech své rodině vyvražděním. Ke zklidnění agresora přivolali vyděšení příbuzní strážníky. Rodiče i ostatní příbuzní se totiž běsnícího agresora mimořádně báli, řekla v neděli Mediafaxu .

 

Strážníci se od pětapadesátiletého muže, který čekal před domem, dozvěděli, že jeho devětadvacetiletý syn má záchvat zuřivosti, rozbíjí zařízení bytu a ostatní členové domácnosti se agresora velmi bojí. Informaci potvrdila mluvčí městské policie Denisa Kapitančiková

 

 

Otec pak strážníky pozval do bytu a požádal je o pomoc při jednání se synem, který zpřevracel nábytek a byl viditelně ve špatném zdravotním stavu. "Strážníci ale nebyli schopni zcela porozumět situaci, především kvůli špatné češtině všech Vietnamců, tvořících domácnost," řekla mluvčí městské policie.

 

Hlídce se přesto podařilo zjistit, že nezvladatelný mladý muž vyhrožoval přítomné pětadvacetileté ženě smrtí. "Podezřelý komunikoval notně podrážděně a viditelně stupňoval svoji agresivitu. Strážníci proto přivolali k převzetí případu republikové policisty," řekla Kapitančiková s tím, že hlídka do jejich příjezdu členy rodiny před běsnícím agresorem chránila.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / hru