Třinecká vražda

Vrah a sebevrah střílel nelegálně drženou zbraní

Už od pátku vyšetřují moravskoslezští policisté vraždu, sebevraždu muže a postřelení ženy. Střelec střílel nelegálně drženou zbraní.

Kriminalisté stále prověřují páteční vraždu v Třinci, kdy šestapadesátiletý muž postřelil ženu a jejího syna, který později zemřel. Vrah pak zastřelil i sebe, podle policie neměl zbrojní průkaz, uvedla v pondělí policejní mluvčí Soňa Štětínská.

 

Žádná zásadní změna v prověřování nenastala. „V této chvíli je možné doplnit, že pachatel nebyl držitelem zbrojního průkazu. Policisté odboru kriminalistické techniky a expertiz provedou zkoumání zajištěné zbraně, stejně jako vyhodnocení zajištěných stop z místa činu,“ uvedla v pondělí mluvčí.

 

Kriminalisté krajského ředitelství prověřují celý případ jako zvlášť závažný zločin vraždy a pokusu vraždy a přečin nedovoleného ozbrojování.

 

Šestapadesátiletý muž v pátek přišel do bytu pětačtyřicetileté ženy a postřelil ji i jejího šestadvacetiletého syna. Ten později zemřel. Vrah pak obrátil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu.

 

[IMAGEBOX_1053024]Muž střílel po matce se synem. Mladík ani střelec nepřežili[IMAGEBOX_1053024]

muf tn.cz / Mediafax