Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VRAH z Hulína by rád domů za těhotnou přítelkyní. SOUD MU TO ZATRHNUL

Vražda - Hulín
Zdroj: TN.cz

Mladík, který se přiznal k vraždě studentky z Hulína, zůstává ve vazbě. Soud nevyhověl jeho žádosti o propuštění z vazby, mladík by rád domů za svou těhotnou přítelkyní.

Ve vazbě nadále zůstává jedenadvacetiletý mladík, který čelí obvinění z vraždy o dva roky mladší studentky z Hulína. Požádal o propuštění z vazby, jeho žádosti ale státní zástupce nevyhověl, agentuře Mediafax to v úterý řekl státní zástupce Roman Kafka.

 

Podle obhájce obviněného žádal jeho klient o propuštění z vazby především proto, aby mohl být s rodinou a těhotnou přítelkyní. "Náhrada vazby písemným slibem a dohledem probačního úředníka je zcela nedostačující," odůvodnil své zamítnutí Kafka.

 

PSALI JSME:

BYL TO ON! Mladík se přiznal k vraždě v Hulíně!

Muž je ve vazbě od poloviny června. Vraždu studentky začali kriminalisté vyšetřovat 10. června. V bytě v Hulíně objevil dívku její přítel, který se ráno vracel z noční směny. Údajně studentku nejprve škrtil a pak jí podřezal hrdlo.

 

Policie obvinila muže ze Zlína, který původně zapíral, pak se ale k činu přiznal. Podle svých slov zabil dívku proto, že chtěla informovat okolí o jejich utajeném vztahu. Pachateli hrozí až 20 let vězení nebo výjimečný trest. Podle kriminalistů šlo o jednu z vůbec nejbrutálnějších vražd ve Zlínském kraji.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax