Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Vražda na hřbitově

To je tvář vraha, který ubodal na hřbitově kamaráda. Už běhá na svobodě

Tvář kluka, který vraždil v Doksech
Zdroj: facebook.com

Hádka kvůli dluhům byla motivem vraždy, která se stala v úterý na hřbitově v Doksech. Jeden mladík tam ubodal druhého nožem. Dokonce přede svědky. K činu se policistům přiznal, soudce ho ale místo vazby poslal na svobodu.

Vražda na hřbitově není úplně obvyklý jev. A v Doksech se stala nejen přímo před jedním z hrobů, ale trochu morbidně navíc na místě, které se jmenuje "Pod šibeničním vrchem".
 

Zemřel teprve devatenáctiletý mladík a kriminalisté už zadrželi a vyslechli i jeho vraha, jednadvacetiletého muže a další svědky. Vražda se totiž odehrála dokonce i přede svědky.
 

Oba muži se začali na hřbitově hádat. Podle mladíků, kteří tomu přihlíželi, důvodem hádky byly vzájemné dluhy. Starší muž nakonec vytáhl nůž a mladíka na místě ubodal. K místu liberečtí záchranáři poslali vrtulník. Jeho posádka už ale nemohla pobodanému mladíkovi pomoci.
 

 

Co mladíci dělali zrovna na hřbitově kriminalisté zjišťují. Vypadá to, že si tam jen krátili dlouhou chvíli. Z místa policie odvezla dva muže, kteří tragedii přihlíželi. Další z mladíků čekal přímo na místě neštěstí až dorazí vyšetřovací tým.
 

Lidé, kteří přicházeli na hřbitov položit květiny na hroby svým blízkým, se tam kvůli stále probíhajícímu vyšetřování nedostali. Vrah i jeho oběť neměli v Doksech dobrou pověst. "Jsou tu dost známí. V Doksech je všichni znají," potvrdil špatnou pověst party jeden z místních.
 

Policie pravděpodobného vraha vyslechla a on se ke svémá činu doznal. Soudce ho ale místo vazby poslal na svobodu.

 


 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šéfkuchař si vyvařil vlastní smrt, umlátili ho hosté

V jaké zemi hrozí Čechům nejčastěji smrt?

tn.cz / gar