Mord v Jiříkově

BRUTÁLNÍ VRAŽDA: Ubodanou servírku Lucii (24) našel v kaluži krve přítel, vrah zatím utíká

Dnes ráno někdo v baru v Jiříkově na Děčínsku brutálně zavraždil mladou servírku (24). Vrah ji ubodal pěti ranami, které mířily na hrudník a krk. Vrah zatím policii uniká.

Severočeský Jiříkov dnes šokovala brutální vražda mladé ženy. Ráno ji našli zavražděnou v jednom z tamních barů. Obcí se šíří strach, protože pachtale zatím policie nemá.

 

Mrtvou barmankou by měla být čtyřiadvacetiletá Lucie M., která si přivydělávala i focením lechtivých fotek. Portál Blesk.cz uvedl, že Lucii našel její přítel, když ráno po směně nedorazila domů do nedalekého Rumburku. Vydal se ji proto hledat, a když ji nenašel u matky, která bydlí v Jiříkově, vydal se do baru, kde ji našel mrtvou v kaluži krve.

 

Krajská kriminálka na místě zajišťuje všechny možné stopy, zkoumá otisky prstů i to, co zachytil kamerový systém. Podle informací TV Nova ale zatím není příliš stop, které by vedli k dopadení pachatele.

 

Motivem byly pravděpodobně peníze, policie ale zatím neřekla, jaký obnos se ztratil. Podle místních obyvatel se v herně scházela podivná sorta lidí.

 

Vrah čtyřiadvacetiletou Lucii ubodal pěti ranami, které mířily na krk a hrudník. Pachatel policii zatím uniká.
 

 

"Ráno jsme přijali oznámení o tom, že v obci Jiříkov se našlo v baru mrtvé tělo ženy. Na místo jede výjezdová skupina vyšetřovatelů, proto zatím žádné další informace s ohledem na to, že se pravděpodobně jedná o násilný trestný čin, nebudeme prozrazovat," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí policie Ústeckého kraje Veronika Hyšplerová.

tn.cz / hmr