Řidič zabil cyklistku, další smrt v dodávce a motorkář na zemi

Motorkář nezvládl chopper a havaroval
Zdroj: Mediafax
Motorkář nezvládl chopper a havaroval

V noci zemřel na Lounsku řidič dodávky, v Praze vážně havaroval motorkář, který nezvládl zatáčku. U Frýdku-Místku zemřela po nehodě cyklistka.

Čtyřiačtyřicetiletá cyklistka zemřela v pátek ráno při dopravní nehodě na Frýdecko-Místecku. Uvedl to mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.


Řidič, který ženu na kole před pátou hodinou ráno srazil, sám zavolal záchranáře s tím, že je vážně zraněná. "Pacientka při našem příjezdu ležela v příkopu a nejevila žádné známky života. Byla v bezvědomí, nedýchala a její srdce nepracovalo. Posádka proto zahájila resuscitaci ve snaze obnovit srdeční činnost postižené. Snaha o záchranu života však nebyla úspěšná,“ uvedl Humpl.


Lékař na místě konstatoval smrt.

 

Vyletěl z dodávky

 

Řidič středního věku zemřel v pátek kolem půl druhé v noci při havárii dodávkového automobilu u Bitozevsi na Lounsku.


Nehoda se stala na silnici ve směru z Prahy do Chomutova na odbočce do Bitozevsi. "Řidič dodávky po havárii vypadl z vozu a byl na místě mrtvý," řekl operační důstojník policie. Podle něj muž cestoval sám a nesrazil se s dalším autem. Jak se nehoda stala, vyšetřují dopravní policisté. Jeden jízdní pruh vozovky byl několik hodin po nehodě uzavřen.

 

Položil chopper


Silný motocykl chopper nezvládl ve čtvrtek po desáté hodině večer sedmatřicetiletý jezdec a nevybral zatáčku na pražské Kunratické spojce. S polámanýma nohama byl sanitkou převezen do nemocnice.


Nehoda se stala v levotočivé zatáčce. Stopy nasvědčovaly tomu, že motorkář sjel vpravo mimo vozovku, kde porazil značku, která upozorňovala právě na prudší zatáčku.


"Uviděl jsem ho, když už byl mimo silnici, belhal se a mával, tak jsem zastavil," řekl řidič auta, který zraněnému motocyklistovi přivolal záchranku. Sanitka ho převezla se zlomeninami nohou do nemocnice.


Řidiči v Praze havarují často, někdy jsou následky tragické. Podívejte se na záběry z tohoto týdne, kdy zemřela řidička a havaroval šofér kamionu.


VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax