Neuvěřitelné!

Výrostci pobodali muže v Lanškrouně kvůli 17 korunám!

Téma:

Kvůli pouhým sedmnácti korunám skoro vykrvácel tř-apadesátiletý muž. Tři mladíci ho v Lanškrouně několik dnů sledovali, aby ho pak- v jeho bytě okradli a pobodali. Útočníky dopadla policie vzápětí.

Mladíkům se podařilo odcizit pouze 17 korun. Je jim osmnáct a devatenáct let a vypadají ještě jako děti. Zatímco jejich kamarád hlídá u vchodu, oni jdou dovnitř.


Mladíci vešli do domu otevřenými dveřmi. Využili toho, že majitel nikdy nezamykal. Věděli, že to je osoba starší a že oběť ráda požívá alkohol, a bydlí sama.


Okradli muže o pár drobných. Pak jeden z nich bere kuchyňský nůž a muže pobodá na hlavě, hrudníku i v obličeji. Dokonce mu uřízne palec u ruky. Možná jako pomstu za hubený lup.


Jenže soused nespí a vidí, že u domu někdo chodí. Tito dva policisté jdou oznámení prověřit. To už jsou ale pachatelé pryč. Policisté vidí pobodaného muže, jak těžce oddechuje. Volají mu pomoc. Pak je čeká pátrání po útočnících. Za dvě hodiny je náhodou vidí, jak jdou po chodníku. Prozradila je krev na kalhotách.


Nejmladšímu z útočníků teď hrozí za pokus o vraždu až výjimečný trest.

Související témata:
pez, Petr Brzek TN.cz