Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smutný konec pátrání: Ztracený mladík umrzl na poli!

Muž umrzl v lese
Zdroj: Mediafax
Pátrači našli už jen mrtvého. Jeho smrt je ale zatím záhadou

Smutný konec měla sobotní pátrací akce po mladém muži z Kravař na Opavsku, kterého postrádal jeho otec. Pohřešovaný byl nalezen mrtvý, zřejmě umrzl, řekl v neděli agentuře Mediafax mluvčí opavské policie René Černohorský.

Policisté rozjeli nejprve pátrání v nemocnicích a u příbuzných a známých šestadvacetiletého pohřešovaného muže. Po neúspěchu se rozhodli k pátrací akci  u obce Kravaře. Tam totiž mladíkův otec objevil poblíž vojenského bunkru jeho jízdní kolo.

ČTĚTE TAKÉ:
Muž usnul na zastávce. Do rána umrzl!

 

Policisté rovněž požádali operátora, aby jim pomohl lokalizovat mladíkův mobilní telefon. I tato informace odkazovala na okolí obce Kravaře. Přes šest desítek policistů, hasičů a místních dobrovolníků tam tedy začalo v sobotu po pohřešovaném pátrat.
 

Našli už však pouze mladíkovo tělo bez známek života. Ležel v brázdě na okraji lesíku asi 600 metrů od svého kola. "Přivolaná lékařka, která konstatovala smrt, předběžně vyloučila cizí zavinění a jako pravděpodobnou příčinu úmrtí uvedla podchlazení," dodal Černohorský. Okolnosti tragédie by měla osvětlit nařízená zdravotní pitva. Policisté případ nadále prověřují.


Podobně smutný konec mělo i pátrání po ženě z Vyškovska. Našli ji v neděli mrtvou v lesíku u Drnovic. Více čtěte TADY.

tn.cz / mediafax / gar