Záběry bezpečnostní kamery pobavily i policisty! Zloději jsou jako Pat a Mat

Bezpečnostní kamera zachytila dva lupiče, kteří se snažili ukrást auto. Ve zlodějském řemesle ale nebyli právě zdatní a jejich "výkon" připomínal spíš pohádkové postavičky Pata a Mata.

Zloděje nešiky natočila městská kamera v Praze. Obrovskou překážku pro ně představovala už branka, která jim bránila dostat se k zaparkovanému vozu. Když ji po téměř půlhodině překonali, pustili se do ještě složitějšího úkolu - předmětem jejich zájmu se totiž stalo zaparkované auto.

 

První zloděj se k auto pomalu přibližuje, druhý za ním kráčí jako zkušený gangster. Do auta nakukují, jestli je co ukrást a pak se rozhodnou, že jdou do akce. Jejich téměř minutový zápas se zámkem pobavil i policisty. "Oba muži se při tomto jednání chovali velmi amatérsky," řekl policejní mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pacienti polikliniky v Táboře museli čekat na ošetření! V noci tu řádil zloděj

 

Svůj boj se zabezpečením vozu ale prohrávají. Nakonec se rozhodnou celou akci vzdát a místo opouštějí. Jeden z pachatelů si ale po cestě nejspíš vzpomene na detektivky a rozhodne se ještě k vozu vrátit, aby zlikvidoval otisky prstů. To mu ale nepomůže, toho nejdůležitějšího - kamery - si zloději po celou dobu nevšimli.

klab / Jaroslav Kasnar TN.cz