Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ZABIL RODIČŮM PSA! Tělo schoval ve studni na zahradě

Po opakovaných hádkách s rodiči policie na začátku března vykázala z domu v Týnci nad Sázavou 34letého agresivního muže. Ten se však vrátil, rodičům zabil psa a jeho tělo ukryl v betonové studni na pozemku, informovala ve středu Mediafax mluvčí benešovské policie Zuzana Stránská.

Podezřelý muž svým rodičům vyhrožoval, že jim v domě všechno rozmlátí a podpálí, že ještě uvidí a budou brečet, co jim provede. "Značně agresivní byl přivolanou hlídkou z Týnce nad Sázavou vyveden z domu a věc byla dále řešena jako přestupek proti veřejnému pořádku," popsala začátek incidentu mluvčí.

 

Následně se muž kolem 7. hodiny ranní do domu svých rodičů vrátil, vyzvedl si osobní věci a dům opustil. "Od téhož dne ale jeho otec začal pohřešovat svého psa rasy labrador v hodnotě 9 tisíc korun," uvedla Stránská. O čtyři dny později majitel objevil mrtvého psa ukrytého pod víkem studny na pozemku rodinného domu.

 

Z činu policie podezírá právě syna. "Je podezřelý ze spáchání přečinů nebezpečné vyhrožování a poškozování cizí věci, věc bude zpracována ve zkráceném přípravném řízení," dodala mluvčí s tím, že muži v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

tn.cz / Mediafax