Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.1. 2015 13:10
GALERIE policejní pátrání

Záhada: Jakub se v sobotu ztratil z mostu uprostřed Písku

Zdroj: TV Nova

Záhadné zmizení třicetiletého Jakuba Zemana řeší od soboty policisté v Písku. Muže viděl jeho otec naposledy na proslulém Kamenném mostě v Písku. Dnes proto prohledávají policejní potápěči i řeku Otavu.

Jakub Zeman nikdy z domova neutekl, neměl sebevražedné úmysly, ani jiné závažné problémy. Proto je jeho náhlé zmizení záhada. Naposledy se s ním viděl právě jeho otec. Jakub s ním od pátku večer popíjel v restauraci Zlatá husa ve městě. Oba se zdrželi až do sobotního rána.

 

15

GALERIE: Pohřešovaný Jakub Zeman

Zdroj: facebook.com

Pátrání: Jakub Zeman - 4

Hodnocení:

 

Rozešli se právě na Kamenném mostě v Písku. Od té doby Jakuba nikdo neviděl, ani se nikomu neozval. Vypnutý nebo nedostupný je i jeho mobilní telefon. Nikdy se mu přitom nic podobného nestalo, vždy o sobě dal vědět alespoň po telefonu.

 

 

Rodina oznámila zmizení Jakuba policii v sobotu večer. Jako pohřešovaný je zařazen i v celostátní databázi hledaných osob, ale pátrání je dosud neúspěšné. Dnes proto policie povolala policejní potápěče, kteří se zaměří na jez kousek po proudu od Kamenného mostu. Prověřují možnost, že by Jakub třeba nešťastnou náhodou spadl do řeky.

tn.cz / gar
Reklama