Výsledky pitvy

Záhada mrtvého muže z posedu na Nymbursku vyřešena! Jak zemřel a kdo to byl?

Téma:

Kriminalisté konečně vyřešili případ mrtvého muže, jehož mrtvolu objevili na dřevěném posedu myslivci ze Sán na Nymbursku. Spekulovalo se, že mohlo jít dokonce o vraždu. Nyní policie odtajnila výsledky pitvy.

Mrtvolu ve značném stádiu rozkladu objevili myslivci při pravidelné kontrole posedů. Na místo proto dorazili kriminalisté, vzhledem k tomu, že šlo o poměrně odlehlé místo uprostřed polí, pracovali i s verzí, že muže někdo zavraždil.
 

To však pitva nepotvrdila. Výsledky expertíz ukázaly, že se předávkoval pervitinem. Jeho totožnost však zatím policisté neznají, stále totiž čekají na výsledky testů DNA.
 

Podle dokladů, které měl muž u sebe, by se však mělo jednat o šestačtyřicetiletého, celostátně hledaného Čecha, který se tak zřejmě na posedu ukrýval před policií.
 

"Opravili jsme lávky, kontrolovali jsme posedy, bejvalej četník takovej myslivec aktivní tam vlezl, a že tam vidí jako mrtvolu. Kolega to nebyl, já už jsem volal na policii a ty řekli, že byl zdaleka. Jsem hotovej. S třicetičtyřletou praxí jsem se ještě s tímhle nesetkal," uvedl lesní správce Josef Žďárský.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TV Nova / hmr / Jakub Bystrzycki TN.cz