Měl německé doklady

Záhada v Divoké Šárce: Policisté pátrají po identitě mrtvého muže!

Mrtvý němec
Zdroj: Policie ČR / TN.cz
Téma:

Policisté se od minulé soboty snaží rozluštit záhadu mrtvoly ze Šáreckého údolí. Nedaří se jim totiž s jistotou identifikovat mladého muže, jehož tělo tu objevil chodec.

"Přivolaný lékař nemohl na místě události jednoznačně konstatovat příčinu úmrtí, a proto byla nařízena soudní pitva. U zemřelého policisté našli osobní doklady, které vypovídají o tom, že by se mělo jednat o pětadvacetiletého občana Německa. S ohledem na značné stádium rozkladu nalezeného těla ale nemůžeme nyní jednoznačně konstatovat, že zemřelý je člověkem, kterému patří nalezené doklady," přibližuje případ mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Lékaři alespoň vyloučili to, že by nešťastníka někdo zavraždil, je tedy možné, že se jednalo o sebevraha.


"Podařilo se nám zjistit, že mladík z nalezených dokladů měl do České republiky přicestovat v období od 26. – 28. srpna, kdy se ubytoval v jednom z hotelů v Cimburkově ulici. Tam ho viděl personál hotelu naposledy druhého září, což koresponduje i se závěrem soudních lékařů, kteří konstatovali, že muž byl v době nálezu mrtvý přibližně čtyři dny," doplnil Hulan.


Policisté teď prosí všechny, kdo se s mladíkem setkali nebo například vědí, v jaké společnosti se turista pohyboval, aby neváhali a zavolali na bezplatnou linku 158.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pez TN.cz