kauza egypt

TAJNÝ CTITEL? Záhadný vzkaz na hrobě Moniky Kramné! Kdo ho tam umístil?

MONIKA KRAMNÁ
Zdroj: TN.cz
Téma:

Na hrobě zavražděné Moniky Kramné se objevil tajemný vzkaz. Vše by nasvědčovalo tomu, že krásná slova tam zanechal Petr Kramný, jenže ten je ve vazbě. Navštívil hrob tajný ctitel?

Na hrobě Moniky Kramné, která zemřela během letní dovolené v egyptské Hurghádě, se objevil tajemný vzkaz. Podle portálu ahaonline.cz se na hrobě objevilo rudé srdce s nápisem "Miluji Tě".  Kdo ho tam dal? Portál spekuluje, že nejspíš nějaký tajný ctitel, kdo měl s Kramnou blízký vztah. O tom, že měla hodně tajných přátel, jsme psali ZDE!
 

Petr Kramný ho tam umístit nemohl, je totiž ve vazbě a přemýšlí, jak postaví svou obhajobu. Policie ho totiž podezírá, že svou manželku a dceru Klárku zavraždil právě on. Prý k ohavnému činu použil elektřinu. Policie tvrdí, že o tom má jasné a přesvědčivé důkazy! 
 

Petr Kramný to celou dobu popírá. Tvrdí, že rodina se během letní dovolené v hotelu otrávila. Prý šlo o život i jemu, údajně celý den zvracel. On ale záhadnou otravu přežil. Kdo se z rodinné dovolené nevrátil, byla jeho manželka a dcera. 
 

Kdo byl skutečným biologickým otcem malé Klárky? Více zde!
 

Pokud se toto Kramnému nepodaří prokázat a bude skutečně odsouzen za dvojnásobnou vraždu, hrozí mu výjimečný trest. Podle oslovených odborníků by mohl dostat i doživotí.
 


 

Mluvila jsem s duší Moniky Kramné, tvrdí věštkyně! Více zde!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pohřben zaživa? Nešťastný mladík si volal záchranku z hrobu. Mobil mu zachránil život

Takhle hrůzostrašně to vypadá před domem Liv Tyler!

Související témata:
sta TN.cz