Zbil, okradl a znásilnil obsluhu herny

mladík chtěl znásilnit ženu
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto

Pětadvacetiletý Petr Pešta v Ostravě stanul před soudem kvůli obvinění ze dvou loupežných přepadení žen. V jednom případě prý dokonce znásilnil obsluhu herny.

Petr Pešta podle obžaloby v červenci 2008 přepadl nonstop hernu ve Frýdku-Místku. Tam měl napadenou krupiéru dokonce znásilnit a ukrást tržbu v hodnotě přes 10 tisíc korun. „Napadenou ženu dvakrát udeřil pěstí do obličeje, stáhl jí kalhoty, povalil ji na křeslo a znásilnil ji,“ popsala státní zástupkyně Dana Srbová.
 

Dalším zločinem, který měl Pešta ve Frýdku-Místku spáchat, je přepadení ženy. Podle obžaloby ji udeřil do levé části hlavy, čímž ji způsobil velkou podlitinu. Ženě navíc způsobil posttraumatickou stresovou poruchu, se kterou se dosud léčí a léčba bude trvat ještě minimálně 12 měsíců.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Dej peníze, nebo dostaneš boxerem, vyhrožovali školačce v Tanvaldu

 

K oběma loupežným přepadením i ke znásilnění se Pešta u soudu přiznal. Uvedl, že při přepadení v roce 2009 byl pod vlivem alkoholu. „Vypil jsem asi 12 piv a chtěl jsem peníze. Kdybych nebyl opilý, tak by se to nestalo,“ řekl mladík a dodal, že odcizené peníze propil. Hlavní líčení je naplánováno do pátku.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

cob tn.cz / Mediafax