Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nechutný hyenismus: Okradli ženu, která omdlela na příbramské zastávce

Neuvěřitelný hyenismus se stal v Příbrami. Devětatřicetiletá žena omdlela na autobusové zastávce a místo pomoci se dočkala okradení. Neznámý člověk ji totiž v tu chvíli z kabelky sebral peněženku s pěti sty korunami a platební kartu.

Ženu okradl neznámý pachatel ve čtvrtek odpoledne kolem druhé hodiny když čekala na autobus na zastávce ve Školní ulici. Informace v pátek poskytla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.
 

"Žena čekající na autobus zničehonic ztratila vědomí. Její indispozice využil zatím neznámý pachatel či pachatelka a vzal jí z kabelky peněženku," řekla k případu příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Maskovaný muž u Jihlavy znásilnil a okradl ženu za bílého dne. Hrozí mu až třináct let
 

Okradená měla bohužel v kabelce také doklady a platební kartu. "U té měla poškozená navíc poznamenaný PIN kód. Z účtu okradené ženy si tak zloděj stihl vybrat ještě dalších 14,5 tisíce korun," doplnila mluvčí.
 

Policie po zloději intenzivně pátrá. Za přečin krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního dokladu, může lupič skončit až na dva roky ve vězení.
 

fim tn.cz / Mediafax