Žena VRAZILA do hrudi přítele GRILOVACÍ JEHLU! Odsedí si 4 ROKY!

Na čtyři roky do vězení poslal v úterý Vrchní soud v Praze třiadvacetiletou Petru Kulasovou, jež podle obžaloby vloni při hádce bodla svého stejně starého přítele grilovací jehlou do hrudníku. Rozsudek, který snížil původní trest o dva roky, je pravomocný.

Senát odvolacího soudu původní trest pokusu vraždy, kdy Kulasové hrozilo deset až osmnáct let za mřížemi, nově překvalifikoval na těžké ublížení na těle. K incidentu došlo loni v červnu, kdy dvojice podle svědeckých výpovědí popíjela kousek od domu pivo a normálně se bavila.


Půl hodiny poté prý ale bylo vše jinak. Nadávky střídala sprostá slova a pak už jen jejich příbuzná, která tam byla na návštěvě, volala o pomoc, uvádí jiný svědek. Na místo přivolaní policisté a záchranáři si ale museli chvíli počkat, než odvezli vážně zraněného muže do nemocnice. Podle svědků se měl totiž ještě před jejich příjezdem schovat a policisté ho hledali s baterkami po zahradě. A to i přesto, že utrpěl tři bodné rány, z nichž jedna byla v oblasti hrudníku. Kvůli tomuto zranění muž podstoupil v českolipské nemocnici operaci.


Liberecký krajský soud ve zdůvodnění původního rozsudku přihlédl k věku a k tomu, že žena nebyla předtím trestaná, rovněž i k napjatým vztahům v rodině. Polehčující okolností pro Kulasovou rovněž bylo, že napadený muž vypovídal v její prospěch a nepřál si její odsouzení.


Oba stále žijí ve společné domácnosti a starají se o malého syna.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax/tn.cz