Ženu v metru poleptala kyselina! Vezla ji v batohu

Rozrušená žena nahlásila policistům poleptání kyselinou v metru Palmovka. Nakonec se ukázalo, že si to do jisté míry zavinila sama, protože kyselinu přepravovala v batohu na zádech.

Pražské policisty zalarmovala ve středu večer 59letá žena, která na tísňovou linku oznámila, že ji ve stanici metra Palmovka někdo polil kyselinou. Policisté zjistili, že poleptání si způsobila sama, informovala Mediafax mluvčí policie Andrea Zoulová.

 

Ženu měl podle jejího oznámení polít někdo na schodech do vestibulu metra Palmovka. "Dle oznamovatelky došlo k rozleptání bundy a kalhot v zadní části a částečnému popálení ženy v oblasti dolních končetin. Vzhledem k závažnosti oznámení policisté bezprostřední okolí okamžitě uzavřeli a přivolali hasiče i výjezdovou skupinu kriminalistů. Přivolaní specialisté následně zjistili, že neznámou látkou je s největší pravděpodobností kyselina sírová," uvedla Zoulová.

 

PSALI JSME:

Šílenec zaútočil v Třinci na vlastní ženu kyselinou!

 

Zraněná žena skončila v péči lékařů a policisté začali pátrat po zdroji i po neznámém pachateli. "Samotné rozuzlení překvapilo i zkušené detektivy. Silně rozrušená žena nakonec policistům přiznala svůj podíl na celé události. Nebezpečnou látku přepravovala ona sama v plastové lahvi uložené v batohu na zádech," dodala mluvč

muf tn.cz / Mediafax