Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

podivná výchova

Zfetovaná matka chtěla s dcerou (2) plavat. Zadržela ji policie

Tobogán
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Šokující zážitek čekal na rodiče, kteří se v chomutovském Aquasvětě chystali na kurz plavání s dětmi. Do kurzu přišla i zjevně zfetovaná žena s dvouletou holčičkou.

Ostatní rodiče si podivného chování jednatřicetileté ženy všimli a upozornili na ně zaměstnance aquaparku. Ti pak zavolali městskou i republikovou policii.
 

Policisté ženu na místě vyzvali, aby se podrobila testu na drogy. A ten potvrdil, že žena je opravdu pod vlivem psychotropních látek. Podle svědků nebyla příliš schopná se o sebe, natož o dítě, postarat.
 

Do bazénu proto vyjely i pracovnice chomutovského sociálního odboru. Očekávaly, že se o dvouletou holčičku budou muset postarat samy, ale brzy na místo dorazil i otec děvčátka. Převzal si ji a se sociálními pracovnicemi odjel domů do Droužkovic, aby jim ukázal, v jakých poměrech dítě žije a vyrůstá.
 

 

Matka mezitím odcestovala s policisty na služebnu, aby jim své chování vysvětlila. Tím zájem úřadů o případ nekončí. Oba rodiče teď budou pod drobnohledem sociálního odboru, aby prokázali, že se o dítě dokážou postarat.

tn.cz / gar