Neuniknul

Zfetovaný řidič ujížděl přes půl Prahy v kradeném autě!

Téma:

Centrum Prahy ochromila ve čtvrtek odpoledne zběsilá policejní honička, při níž muži zákona stíhali přes půlku metropole řidiče v kradeném zeleném mercedesu.

Honička začala na severním okraji metropole, nedaleko Kobyliského náměstí. Odtud šofér, který si podle testů nejspíš před jízdou dal pervitin, ujížděl do centra.


"Cestou naboural jednu civilní octávii, poškozená jsou i dvě policejní auta, která muže stíhala," upřesnila ve tři hodiny odpoledne mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.


Muž prchal v kradeném zeleném mercedesu, který zmizel teprve dnes v oci z Prahy 10. U Karlova náměstí šoférovi nejspíš došlo, že policejním hlídkám neujede a zkusil únik po svých.


Jenže přecenil své síly a policistům se ho podařilo dopadnout v přilehlém parku. Test následně potvrdil přítomnost drog v řidičově těle. Muž tvrdí, že měl dnes nastoupit do vězení.


Dopdy měla honička i na městskou hromadnou dopravu. Kvůli honičce totiž policisté uzavřeli část Karlova náměstí a důležitou dopravní tepnu tak záhy ucpaly ze všech stran přijíždějící tramvaje.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pez TN.cz