útok na hodonínsku

Žhář dívce zapálil dvě auta, loni jí spálil celý ranč

Cílem bezohledného žháře se už podruhé stala mladá dívka z Hodonínska. Loni jí shořel celý ranč, tentokrát jí zapálil dvě auta.

Mladá dívka už podruhé doplatila na řádění neznámého žháře. Před rokem jí někdo zapálil ranč, který s přáteli vybudovala v Hodoníně. V noci na dnešek jí shořela dvě auta zaparkovaná před domem. Dívka si vozy koupila teprve nedávno.
 

Neštěstí, které dívku potakalo přesně rok po požáru ranče, zřejmě způsobil stejný žhář. V obou případech se na místě našla ložiska, na kterých někdo požár založil úmyslně.
 

Hořících aut si v noci na dnešek všiml projíždějící taxikář. Auta stála hned vedle vzrostlých stromů v těsné blízkosti domu, kde spal dívčin přítel. Mladá žena, která byla služebně mimo republiku, se domů vrátila dnes odpoledne. Když zjistila, co se stalo, propadla totálnímu zoufalství.

Bezohledný žhář útočil na Hodonínsku

1
/
10
Zdroj: TN.cz
Bezohledný žhář útočil na Hodonínsku - 2

 

ČTĚTE TAKÉ:
Hasiči šest hodin likvidovali úmyslný požár seníku na Pelhřimovsku

 

Ona i celá její rodina je přesvědčena, že za oběma požáry je její bývalý přítel, který si tak s ní vyřizuje účty. Ten to ale dnes v telefonátu TV Nova jednoznačně popřel. Policistům se viníka loňského požáru vypátrat nepodařilo.
 

cob / s přispěním Kateřiny Pichalové TV Nova