Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

galerie Záhadná smrt

Víme, kdo je mladík, kterého POPRAVILI na Rokycansku! Odnesl si velké TAJEMSTVÍ!

Zdroj: TV Nova

Zjistili jsme totožnost muže, kterého v neděli popravili na Rokycansku. Někdo ho zastřelil z bezprostřední blízkosti přímo mezi oči. Podle všeho šlo nejspíš o vyřizování účtů. Přišli jsme ale i na další šokující informace a souvislosti!

Mrtvolu mladíka našel v neděli v lese poblíž Kornatic na Rokycansku houbař. Policie však jeho totožnost neuvedla, reportérům televize Nova a TN.cz se však podařilo jméno vypátrat. Jedná se o Ondřeje B. z Plzeňska. Mladíkovi bylo šestadvacet let.
 

Vrah Ondřejovi mířil pistolí přímo mezi oči a vystřelil. A to z bezprostřední blízkosti. Takové střelné poranění si muž nemohl udělat sám. Naopak, všechno nasvědčuje tomu, že byl chladnokrevně a brutálně popraven.
 

Šlo o vyřizování účtu? Nebo snad o pomstu? Přišli jsme totiž na to, že mladík se znal s lidmi okolo známé vraždy z Tymákova.
 

14

GALERIE: Popravený mladík na Rokycansku

Zdroj: facebook.com

Ondřej - poprava Rokycansko - 1

Hodnocení:


 

Kriminalisté, kteří vraždu tohoto muže vyšetřují, podle všeho proto otevřou i spis loňské vraždy manželského páru důchodců z Tymákova. Tehdy je kvůli rodinným sporům sekerou zabil syn zavražděného seniora. Mezi oběma případy se skutečně podle informací televize Nova ukázala zajímavá souvislost. Popravený Ondřej byl totiž přítelem adoptované dcery zavražděných důchodců z Tymákova. A v této obci měl i spoustu kamarádů. Tuhle souvislost už kriminalisté, kteří po vrahovi zatím marně pátrají, prověřují.
 

Další otázkou je, proč se Ondřej své popravě nebránil. Přijal trest za své chování? Nebo se nemohl bránit? Podle informací televize Nova byl popraven na jiném místě a vrah nebo vrahové se mrtvého těla zbavili v lese nedaleko Kornatic.
 


ČTĚTE TAKÉ

VELKÝ PŘEHLED: Podívejte se na vrahy, kteří se už nikdy nedostanou z vězení!

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

Drsný osud hvězd Kroku za krokem: Duffymu popravili rodiče

Kluci z One Direction mají problém! Šílená fanynka kvůli nim zabila svého psa

Nechutnost a zvrácenost: Matka mumifikovala 2 roky své dítě kvůli penězům

TN.cz