Znásilnil dívku a ukradl jí 3 kila svíčkové! Neviděli jste ho?

Znásilnil dívku a ukradl svíčkovou
Zdroj: Mediafax/ Policie ČR
Policie po tomto muži marně pátrá od prosince loňského roku

Policistům se ani po dvouměsíčním pátrání nedaří dopadnout násilníka, který na začátku loňského prosince na pražském Střížkově znásilnil mladou dívku a obral ji o všechny věci, mimo jiné i tři kilogramy svíčkové.

Kriminalisté podle mluvčí Evy Kropáčové zatím nemají žádné nové stopy, které by jim pomohly případ objasnit. Znovu se proto obrací na případné svědky incidentu.

 

Ten se odehrál 9. prosince po půlnoci v Černého ulici na pražském Střížkově. Osmadvacetiletou dívku tam tehdy při návratu z baru přepadl zatím neznámý násilník, odtáhl ji do křoví, dal jí nůž na krk a nakonec ji znásilnil.

 

PSALI JSME:

Znásilnil ženu (28) a ukradl jí svíčkovou

 

Poté neznámý násilník ženě odcizil luxusní kabelku s notebookem, mobilním telefonem, finanční hotovost v řádech několika tisíc korun a také tři kilogramy svíčkové panenky, kterou si nesla domů. "Celkově tak způsobil škodu za více jak třicet tisíc korun. Z místa pak utekl neznámo kam," uvedla tehdy mluvčí s tím, že pachatelem byl muž ve věku mezi 30 až 35 lety. "Byl vysoký asi 180 centimetrů, štíhlé až střední postavy. Má světlou až opálenou pleť, krátké tmavě hnědé vlasy, tmavě hnědé oči, úzký rovný nos a plné rty. Byl hladce oholený a oblečený do tmavé bundy do pasu a džínů," popsala násilníka, který působil udržovaným dojmem a nebyl z něj cítit alkohol ani cigarety, mluvčí.

 

Kriminalisté nyní znovu upozornili, že incident nemusel být beze svědků. "Jen malou chvíli před znásilněním procházel kolem násilníka a napadené ženy postarší manželský pár ve věku mezi 60 až 70 lety. Dvojice byla oblečená do plátěného pláště balonového typu a s sebou měla psa menšího vzrůstu připomínající plemeno bišonek nebo yorkšírský teriér. Tento pár by mohl kriminalistům výrazným způsobem pomoci při objasnění tohoto násilného trestného činu," dodala mluvčí.

 

V případě dopadení hrozí násilníkovi za krádež a znásilnění trest odnětí svobody až na deset let.

tn.cz / mediafax / hru