ZNÁTE HO? Přepadl dvakrát benzínku na Praze 3! MÁ ZBRAŇ!

Pražští policisté pátrají po totožnosti mladého lupiče, který o čtvrteční půlnoci se zbraní v ruce přepadl benzínovou čerpací stanici v Habrové ulici v Praze 3. Mediafax o tom v pátek informovala mluvčí policie Jana Rösslerová s tím, že stejný zloděj pumpu přepadl již v minulosti.

Muž ve věku mezi 30 a 35 lety o půlnoci vstoupil do obchodu na benzínce a chtěl si koupit cigarety. "Poté oznámil obsluze, že se jedná o přepadení. Když mu začal prodavač oponovat, lupič vytáhl z kapsy od mikiny střelnou zbraň a hrozil, že ji použije," popsala loupež mluvčí.

 

Jakmile dostal od obsluhy pár tisíc korun, z místa utekl. Podle policistů má stejný lupič na svědomí nejméně dvě další přepadení čerpacích stanic v Praze. "Zde již jednou loupil, poté přepadl jinou čerpací stanici a nyní se opět vrátil do Habrové ulice," poznamenala Rösslerová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

AKČNÍ PŘEPADENÍ! Lupiči míříli na obsluhu směnárny samopalem

 

Lupič je vysoký asi 180 centimetrů, má hubenou postavu, světlou pleť a oválný obličej. "Byl opálený a hovořil plynně česky bez přízvuku. Oblečený byl do růžové mikiny s kapucí, černých šusťákových kalhot a sportovní obuvi. Tvář si zakrýval kšiltovou čepicí fialové barvy s nápisem Sparta," uvedla k popisu pachatele mluvčí s dodatkem, že v případě dopadení mu hrozí až 10 let vězení.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax