ZNÁTE JE? Tito lidé stojí za MASAKREM v Novém Boru! Už chytli dalšího útočníka!

MASAKR V BORU - ÚTOČNÍCI - ZNÁTE JE?
Zdroj: TN.cz

Z těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví obvinila policie ve čtvrtek večer jako spolupachatele Jakuba Husáka (17), který je podezřelý z účasti na krvavém útoku na bar v Novém Boru. Policejní mluvčí Ivana Baláková agentuře Mediafax v pátek sdělila, že bude podán návrh na uvalení vazby.

"Mladík se ve čtvrtek večer kolem 19.00 sám dostavil na Obvodní oddělení policie v Novém Boru. Policisté ho jako hledanou osobu zadrželi. Usnesení o zahájení trestního stíhání si převzal zhruba ve 21.00," uvedla mluvčí.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:
Policie pokračuje v pátrání Antonínu Sinovi (36), bytem Nový Bor, Nemocniční 524 a po Jakubovi Žigovi (19) z Nového Boru, Palackého náměstí 185, kteří jsou rovněž podezřelí z násilného útoku.

"Hledaní jsou nebezpeční, a proto občany varujeme před tím, aby se je rozhodně nesnažili sami zadržet nebo se s nimi jakkoliv osobně konfrontovat. Policisté uvítají každou informaci, která povede k jejich dopadení. Informace mohou lidé poskytnout na kterékoliv služebně nebo na linku 158," dodala Baláková.

Násilníci zaútočili na bar v neděli odpoledne, poté co barmanka chtěla zkontrolovat doklady mladíků, kteří hráli na automatech. Když na ni byli hrubí, ostatní hosté je vyhodili. Zakrátko na to dovnitř vtrhla skupina mužů ozbrojených mačetami a obušky, hosty brutálně napadla a zdemolovala zařízení. Zraněni byli tři muži, jeden z nich těžce.


"Mladík byl zadržen v pondělí a je obviněn z výtržnictví a těžkého ublížení na zdraví. Již ve středu byl do vazby vzat sedmatřicetiletý muž, který je obviněn ze stejných skutků. Základní trestní sazba je až dvanáct let, pro mladistvého polovina,“ uvedla Baláková.

Jak dále informovala, policie pátrá po dalších podezřelých: Antonínu, Sinovi (36), Jakubu Žigovi (19) a Jakubu Husákovi (17).

TOTO JSOU LIDÉ, KTEŘÍ V NOVÉM BORU ROZPOUTALI KRVAVOU LÁZEŇ

36letý Antonín Sinu z Nového Boru je vysoký 175 až 185 cm, má svalnatou až zavalitou postavu. Má snědou pleť, hnědé oči, nosí bradku a vlasy si nechává vyholit na pleš.19letý Jakub Žiga má snědou pleť, hnědé oči a hnědočerné krátké vlasy, po stranách velmi krátce vystříhané. Je vysoký 175 až 185 cm a má středně silnou postavu. V levém uchu nosí naušnici pravděpodobně s křížkem.Jakub Husák už je v policejní cele.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ

tn.cz / Mediafax