policejní pátrání

Ozbrojeného mladíka hledá policie! Užívá drogy a je psychicky nemocný

Pátrání po Petru Nekudovi
Zdroj: tn.cz / isifa
Pátrání po Petru Nekudovi

Policisté vyhlásili pátrání po ozbrojeném mladíkovi s psychickými problémy, který navíc užívá drogy. Hrozí, že se chce zastřelit. Policisté svědkům doporučují, aby se mladíka nepokoušeli zadržet sami.

Ztraceným je dvacetiletý Petr Nekuda z Prahy. Blízcí ho postrádají od neděle 22. prosince. Tehdy odešel ze svého bydliště za kamarádkou. Naposledy ho lidé viděli na zastávce MHD v ulici K Barrandovu v Praze 5 kolem 22 hodiny.
 

O půl hodiny později mladík kamarádce telefonoval, ale při hovoru byl ve špatném psychickém stavu. Od té doby není možné se s ním spojit a zdržuje se na neznámém místě. Blízcí proto o něj mají strach.
 

 

Jak na svých stránkách pohřešovaných osob uvádí policie, mladík nemá zjevné sociální a společenské vazby, s oblibou komunikuje na sociálních sítích internetu pod přezdívkou CALIFAX. Většinu času tráví hraním online her např. TRAVIAN. Je uživatelem omamných a psychotropních látek, v minulosti se léčil na psychiatrii.
 

Mladý muž má s největší pravděpodobností sebevražedné úmysly. Policie podle dostupných informací nevylučuje, že by mohl být ozbrojen legálně drženou pistolí GLOCK 23 ráže 40SW. Také proto policie případným svědkům, kteří by Petra Nekudu poznali, doporučuje, aby se ho sami nepokoušeli zadržet.
 

Petr Nekuda je vysoký asi 178 centimetrů, střední postavy, má modré oči a hnědé vlnité vlasy. Na sobě naposledy měl džíny, černou zimní bundu, papírovou tašku Sephora a mobilní telefon HTC.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vypadají drogy pod mikroskopem? Podívejte se na úžasné snímky

Co s vámi udělají drogy: Takto dopadnete, když budete brát pervitin

tn.cz / gar