Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Ztratila se 15letá dívka! VIDĚLI JSTE JI?

Policisté na Karlovarsku pátrají od středy po patnáctileté Barboře Prievarové, která je svěřenkyní Dětského domova v Ostrově. Dívka odjela ráno kolem šesté hodiny do školy v Karlových Varech, kam již nedorazila, řekl mluvčí policie Pavel Valenta.

"Dívka v patnáct hodin poslala SMS zprávu do dětského domova, že se tam už nevrátí. Pohřešovaná má 172 centimetrů vysokou štíhlou postavu, světle hnědou barvu vlasů se slabým melírem, hnědé oči, ale používá i zelené oční čočky, nad levým horním rtem u koutku má piercing v podobě stříbrné pecičky," řekl mluvčí Valenta.Na sobě měla při odchodu z domova oblečenou černou prošívanou teplou bundu s kapucí, s lesklým páskem, modrou mini sukni, silonky světlé barvy a na nohou černé kotníkové kozačky.

ČTĚTE TAKÉ:
Osmiletého Patrika našli v plzeňských ulicích, strávil v nich noc


"Policisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešované dívce. V případě, že máte jakoukoliv informaci k hledané osobě, sdělte ji prosím na nejbližší oddělení policie nebo na telefonní linku 158, popřípadě na mobil kriminalistů 725 005 838," dodal Pavel Valenta.
 

Mediafax